Logo Zespołu Szkół im. Janusza Korczaka w Szydłowie

PROSZĘ, DZIĘKUJĘ, PRZEPRASZAM W KLASIE IVA

Ocena 0/5

"Proszę, dziękuję, przepraszam..."

Jest to program edukacyjny, całoroczny realizowany w klasie IV A w czasie godziny wychowawczej. Kształtuje on dobre maniery, życzliwość, uprzejmość oraz uczy dzieci zwrotów grzecznościowych (proszę, dziękuję, przepraszam) w odpowiednich sytuacjach. W ramach treningu odgrywano różne pouczające scenki sytuacyjne. W tym czasie towarzyszyła nam..."Piosenka bardzo kulturalna". W kolejnych latach nauki będzie to kontynuowane jako "Mój Savoir Vivre"

 

red.: K. Wojdylak

Galeria zdjęć

51d771c4-5342-4746-89b2-c6f827201cb3 3d37518e-2b8d-45a9-943e-3b953a4e7ed5 2f50668f-1005-4c75-944e-5a92cc1b63ba eceb7d6c-d8c6-41ba-8c84-03c9c2d573e8 f6fdc8c7-d90b-4727-9f41-228dbff1e5e0 2877311c-dd50-4529-8bd9-7e86b0f3b430 46c8bf01-4076-4692-b5a7-342d1a2e5970 f547df1f-5b45-4a5b-b1a2-45e536178058 b9bd9435-54bf-41a5-aa21-f240eebe80c8 692355f9-d083-4618-971c-ed68f7050c6f
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności