PROSZĘ, DZIĘKUJĘ, PRZEPRASZAM W KLASIE IVA
"Proszę, dziękuję, przepraszam..."
Jest to program edukacyjny, całoroczny realizowany w klasie IV A w czasie godziny wychowawczej. Kształtuje on dobre maniery, życzliwość, uprzejmość oraz uczy dzieci zwrotów grzecznościowych (proszę, dziękuję, przepraszam) w odpowiednich sytuacjach. W ramach treningu odgrywano różne pouczające scenki sytuacyjne. W tym czasie towarzyszyła nam..."Piosenka bardzo kulturalna". W kolejnych latach nauki będzie to kontynuowane jako "Mój Savoir Vivre"
red.: K. Wojdylak

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!