PORTRET MATKI
Wyjątkowy konkurs plastyczny rozstrzygnięty!
Uczniowie z klas I - VIII naszej szkoły zostali zaproszeni w maju do udziału w szkolnym konkursie plastycznym pt. „Portret Matki”.
Głównym celem konkursu było kształtowanie szacunku dla rodziny, wzmacnianie poczucia więzi...
Przy ocenie prac brane były pod uwagę następujące kryteria: różnorodność technik, zgodność pracy z tematem konkursu, pomysłowość, oryginalność i estetyka wykonania pracy.
Komisja w składzie: p. Małgorzata Piwowarczyk, Małgorzata Bachmatiuk i Marta Karczewska nagrodziła i wyróżniła następujących uczniów:
I miejsce: Lena Koła z kl. VI c
II miejsce: Łucja Łesyk z kl. III b
III miejsce: Marcelina Cebeniak z kl. I a
Wyróżnienia otrzymują:
- Kornelia Dubowa z kl. II b
- Ula Rataj z kl. III b
- Natalia Sierocka z kl. III b
- Zuzanna Kwiatkowska z kl. IV b
- Antonina Kuhn z kl. IV b
- Jakub Rożen z kl. IV b
Laureatom serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.
To już był ostatni konkurs w tym roku szkolnym.
Zachęcamy do brania udziałów w konkursach w przyszłym roku szkonym2026\2027. Wszystkim życzymy dalszych sukcesów i udanych wakacji...
red.: M. Bachmatiuk, M. Piwowarczyk, Karoliny Wojdylak.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!