OBRADY OKRĄGŁEGO STOŁU
Kto powiedział, że uczniowie nie mają głosu? Mają...Oto dowód. W ramach projektu "ZDROWIE Z KLASĄ" oddaliśmy im głos! Podczas "Obrad Okrągłego Stołu” wspólnie zastanawialiśmy się co zrobić abyśmy w naszej szkole czuli się jeszcze lepiej, zdrowiej i mieli więcej energii. Efekty? Mnóstwo kreatywnych pomysłów i gotowy plan działania na najbliższe miesiące.
Najważniejsze to:
1. Zdrowe odżywianie.
2. Ćwiczenia fizyczne.
3. Zajęcia z psychologiem i wsparcie psychologiczne.
red.: K. Wojdylak, J. Szpakowicz

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!