NAGRODA DLA KLASY 3A ZA UDZIAŁ W MEGAMISJI!
Uczniowie klasy 3A z zaangażowaniem po raz kolejny biorą udział w programie MegaMisja, w którym uczą się, jak mądrze i bezpiecznie korzystać z nowych technologii. Dzięki sumiennej pracy i wykonaniu kolejnych zadań klasa zdobyła nagrodę długopisy, którymi uczniowie mogą teraz swobodnie pisać na lekcjach. Nowe długopisy sprawiły wszystkim ogromną radość! To nie tylko praktyczny prezent, ale też symbol wytrwałości, współpracy i wspólnego sukcesu. Z entuzjazmem czekamy na kolejne nagrody za wykonane zadania i z jeszcze większą motywacją przystępujemy do dalszej pracy.
red.: B. Kamińska

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!