MIĘDZYSZKOLNE IGRZYSKA SPORTOWE KLAS I-III
W dniu 23 września 2025r uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzyszkolnych Igrzyskach Sportowych klas I-III której organizatorem była Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Wyzwolenia Ziemi Waleckiej w Skrzatuszu. Podczas zmagań sportowych uczniowie mogli sprawdzić się w różnych konkurencjach od biegów i skoków przez rzuty po sztafety drużynowe. Było mnóstwo emocji, zdrowej rywalizacji i jeszcze więcej uśmiechów. Każdy uczestnik pokazał ducha walki, a jednocześnie wspaniałą koleżeńskość. Rywalizującym zawodnikom na poziomach klas I, II i III organizatorzy wręczyli medale. Punktacja ogólna wyłoniła miejsca klas oraz szkół. Zawodnicy z kl. I zajęli II miejsce, kl. II - III miejsce, kl. III – I miejsce. Drużyna naszej szkoły w ogólnej klasyfikacji zajęła I miejsce wygrywając I Międzyszkolne Igrzyska Sportowe klas I-III. Gratulujemy.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!