MEGAMISJA - FINAŁ
Z radością informujemy, że uczniowie klasy 3a za aktywny i pełen zaangażowania udział w zajęciach w ramach programu MegaMisja otrzymali drobne upominki.
Wśród nich znalazły się breloczki, naklejki, linijki oraz plan lekcji, który z pewnością przyda się w klasie czwartej.
Gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie!
red.: B. Kamińska

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!