LEKCJA GEOGRAFII CZYLI PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA NA TALERZU.
Kto powiedział, że geografia musi być nudna i schowana w podręcznikach? Nasi młodzi odkrywcy z klasy VIb zamienili się w szefów kuchni i ruszyli w kulinarną podróż po najdalszych zakątkach globu. Dzieci miały za zadanie przygotować tradycyjne dania i przekąski kojarzące się z różnymi krajami. Efekt? Wyglądało to i smakowało obłędnie :)
Wnioski...
Świat jest piękny, różnorodny i... niesamowicie smaczny! Taka nauka przez zmysły zostaje w głowach i sercach na długo, długo...
Dziękujemy naszym młodym kucharzom z VIb za pomysłowość, kreatywność i zaangażowanie! Łapcie kilka zdjęć z tej pysznej lekcji.
red.: K. Wojdylak

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!