Logo Zespołu Szkół im. Janusza Korczaka w Szydłowie

KONKURS PLASTYCZNY PT. "JAJO WIELKANOCNE" ROZSTRZYGNIĘTY...

Ocena 0/5

W marcu 2026 r. uczniowie klas I - VIII naszej szkoły zostali zaproszeni do udziału w szkolnym konkursie plastycznym pt. „JAJO WIELKANOCNE".

Głównym celem konkursu było rozwijanie uzdolnień plastycznych, pobudzenie wyobraźni i kreatywności oraz popularyzacja Świąt Wielkanocnych umacniających więzi rodzinne i środowiskowe.

Konkurs cieszył się wśród uczniów ogromnym zainteresowaniem. Do organizatorów wpłynęło 50 prac.

Przy ocenie prac brane były  pod uwagę następujące kryteria: różnorodność technik, zgodność pracy z tematem konkursu, pomysłowość, oryginalność i estetyka wykonania.

Komisja w składzie: p. Małgorzata Piwowarczyk, Marta Karczewska i Małgorzata Bachmatiuk  nagrodziła i wyróżniła następujących uczniów:

NAGRODY:

Urszula Sikora z kl. Ia, Oliwia Stefaniak z kl. Ia, Aniela Komorowska z kl. IIa, Gabriela Kułaga z kl. IIIa, Joanna Skrzypczyńska z kl. IIIb, Blanka Wieliczko z kl. IIIb, Jan Drąg z kl. Vb, Agata Kasior z kl. VIIa.

WYRÓŻNIENIA otrzymują:

Marcelina Cebeniak z kl. Ic, Alicja Gazda z kl. Ib, Julia Łobacz z kl. IIc, Oliwia Rejewska z kl. IIIa, Ula Rataj z kl. IIIb, Marcel Pszczoła z kl. IIIb, Antonina Moszyńska z kl. IIIc, Vanessa Miedziejewska z kl. IVb, Kamil Niedźwiecki z kl. IVc, Klaudia Budner z kl. Vb.

Laureaci otrzymają nagrody rzeczowe oraz słodki upominek...

Nagrodzonym i wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

 

red.: M. Bachmatiuk, M. Piwowarczyk, M. Jankowska

 

Galeria zdjęć

EzrI4lZg F0eyJkUU HDVwxgqw n7-oZmG2 qOqzggjo QRBavQuC s0wXqgaZ tdW_LRZ6 ugSIQrXa w4sy2OJY
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności