JESIENNE INSPIRACJE!
W klasie III A zrobiło się kolorowo i wesoło! Dzieci przygotowały piękne prace o tematyce jesiennej oraz stworki i jeże z ziemniaków. Podczas wspólnej zabawy uczniowie śpiewali piosenkę „Jesień, ach, jesień”, wprowadzając wszystkich w radosny, jesienny nastrój.
To był dzień pełen uśmiechu, twórczości i dobrej zabawy!
red.: B. Kamińska

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!