DZIEŃ DYNI W KLASACH 2A I 2C
Uczniowie klas 2a i 2c w ramach realizacji innowacji „Wiem, co jem – zdrowo na co dzień” obchodzili Dzień Dyni.
Podczas zajęć kulinarnych dzieci wraz z wychowawczyniami przygotowały pyszne dania z dyni: zupę dyniową, babeczki dyniowe oraz pieczoną dynię.
Uczniowie dowiedzieli się także o wartościach odżywczych dyni i mogli wszystkiego spróbować podczas degustacji – było naprawdę smacznie.
Tego dnia odbyło się również rozstrzygnięcie klasowego konkursu na okładkę książki kucharskiej. Wszystkie prace były wyjątkowe i pełne pomysłów.
W rozstrzygnięciu konkursu uczestniczyli uczniowie z edukacji wczesnoszkolnej, którzy z zaangażowaniem oceniali przygotowane prace.
I miejsce: Mikołaj Herba
II miejsce: Antonina Uliczna oraz Aleksander Kaja
III miejsce: Nadia Kamińska Mikołaj Chrząszcz, oraz Franciszek Zagozda -Madej
Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu.
To był dzień pełen smaków, zapachów i dobrej zabawy.
Serdeczne podziękowania kierujemy do Rodziców za przygotowanie produktów potrzebnych do zajęć oraz do Pań z obsługi za nieocenioną pomoc w ich organizacji.
red.: N. Rychlik, M. Mahlke

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!