Logo Zespołu Szkół im. Janusza Korczaka w Szydłowie

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO

Ocena 0/5

1 września powróciliśmy do szkolnych ławek, do przyjaciół, nauczycieli i nowych wyzwań.

W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: Przewodnicząca Rady Gminy Pani Katarzyna Miernowska, Wójt Gminy Szydłowo Pan Tobiasz Wiesiołek, Główny specjalista ds. oświaty i kultury Pani Anna Witkowska – Oleszyńska; pracownicy szkoły, rodzice i uczniowie.

Dyrektor Szkoły, Pan Wiktor Gawrylczuk, rozpoczynając nowy rok szkolny, witając gości, członków Rady Rodziców i nowych uczniów, wspomniał również o kolejnej – 86. rocznicy wybuchu II wojny światowej.  Wraz  z zaproszonymi gośćmi życzył uczniom wielu sukcesów w zdobywaniu wiedzy zachęcając do aktywnego kształcenia i rozwijania swoich umiejętności.

Na koniec obejrzeliśmy krótką część artystyczną.

Niech nowy rok szkolny będzie czasem pozytywnej energii!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności