20 MAJA OBCHODZIMY ŚWIATOWY DZIEŃ PSZCZÓŁ
Klasa III A, jak co roku, aktywnie włącza się w obchody tego wyjątkowego i bardzo ważnego święta. Uczniowie wykonali małe pszczoły - symbol pracowitości, troski o przyrodę oraz życia, bez którego świat nie mógłby prawidłowo funkcjonować.
Poprzez takie działania chcemy wzmacniać świadomość, jak ogromne znaczenie mają pszczoły dla człowieka i całej natury. To dla nas ważna lekcja szacunku do środowiska oraz odpowiedzialności za przyszłość naszej planety.
red.: B. Kamińska

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!