ZIMA, FERIE I KSIĄŻKA – TO IDEALNE POŁĄCZENIE
Ferie zimowe to świetny czas na czytanie książek. Wybieramy swoje ulubione, wcielamy się w historię bohatera i nasza wyobraźnia prowadzi nas w świat przygód.
Z tej okazji w naszej szkole, w dniach od 09 II do 06 III 2026 r., odbył się, szkolny konkurs pt. Ferie z książką.
Głównym celem konkursu była promocja czytelnictwa wśród uczniów naszej szkoły.
Zadaniem było wykonanie zdjęcia, na którym uczeń czyta ulubioną książkę.
Komisja w składzie: p. M. Piwowarczyk, N. Rychlik i M. Bachmatiuk nagrodziła następujące osoby:
I miejsce - Ignacy Kraszewski z kl. I a, II miejsce - Marcelina Cebaniak z kl. I a, III miejsce - Natalia Sierocka z kl. III b
Wyróżnienia otrzymali:
Urszula Sikora z kl. I a, Julia Łobacz z kl. II c, Gabriela Kułaga z kl. III a.
Narodzeni i wyróżnieni uczniowie zostali obdarowani nagrodami rzeczowymi oraz dyplomami.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy serdecznie za udział w Konkursie.
red.: M. Piwowarczyk, N. Rychlik, M. Bachmatiuk

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!