ZDROWIE W SZKLANCE SOKU
Korzystając z jesiennych darów sadów i ogrodów, uczniowie naszej szkoły wyrabiali w sobie nawyki picia świeżo wyciskanych soków owocowych lub warzywnych. Komponowali różne mieszanki soków, uczyli się poprawnie przechowywać soki oraz poznali wykorzystanie przecierów w leczeniu różnych schorzeń. Wielu uczniów po raz pierwszy korzystało z wyciskarki i sokowirówki. Praktyka wyciskania soków okazała się świetną zabawą i bardzo prostą umiejętnością, którą może wielu z nich wykorzysta w domu rodzinnym. Warsztaty odbyły się w ramach zajęć edukacji zdrowotnej.
red.: E. Zielińska

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!