XXIII OLIMPIADA EKOLOGICZNA POWIATU PILSKIEGO
7 listopada 2025 r. w kinie Iskra odbyło się uroczyste podsumowanie XXIII Olimpiady Ekologicznej Powiatu Pilskiego oraz XVI Ponadpowiatowej Olimpiady Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski.
W spotkaniu uczestniczyli starostowie powiatów i przedstawiciele samorządów gmin oraz laureaci Olimpiad wraz z opiekunami. Laureatką w kategorii szkół podstawowych klas 7-8 z Zespołu Szkół im. Janusza Korczaka w Szydłowie była Agata Kasior uczennica klasy 7.
Imprezie towarzyszyła oprawa wokalno-instrumentalna w wykonaniu uczennic i uczniów
szkół ponadpodstawowych oraz poczęstunek.
Laureatce serdecznie gratulujemy!
red.: M. Królik

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!