WITAJCIE W NASZEJ BAJCE
8 maja w Dniu Bibliotekarza i Bibliotek odbył się IX Gminny Konkurs Czytelniczy „ Witajcie w naszej bajce” dla klas III.
Kolejny raz jesteśmy zwycięzcami.
Zespół w składzie: Julia Świerczyńska, Cezary Fendorf, Artur Mrózek z kl.3c zdobyli pierwsze miejsce. Zespół w składzie: Joanna Skrzypczyńska, Hanna Szyliniec, Marcelina Wegner z kl. 3 b zdobyły trzecie miejsce. Dziękujemy wszystkim sześciu zespołom za udział w konkursie oraz opiekunom: B.Kamińskiej, J.Patyniak, B. Sadkowskiej, M.Piwowarczyk.
Gratulujemy.
red.: M. Piwowarczyk

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!