WIELKA FABRYKA ELFÓW
11 grudnia 2025 roku klasa II a i I a wyruszyły do Poznania, na spotkanie z elfami w Wielkiej Fabryce Elfów. Pod przewodnictwem elfa Zmyłki, Ciasteczka i Albinosa dzieci poszukiwały składników do wykonania magicznego eliksiru, by uratować tegoroczne święta. Różnorodne, ciekawe zadania, które uczniowie wykonywali na medal, uratowały te święta. Spotkanie z Mikołajem w jego chatce oraz stworzenie łapaczy snów zakończyły cudowne chwile. Wszyscy szczęśliwi i pełni wrażeń wrócili do domów.
Dziękujemy rodzicom za możliwość wyjazdu oraz pomoc przy organizacji wycieczki.
Red.: M. Mahlke, L. Artymowicz

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!