TEORIA I PRAKTYKA GLEBOZNAWSTWA
Między teorią a praktyką zawsze pozostaje niedosyt jednego albo drugiego. A we wszystkich klasach VII udało się połączyć teorię z praktyką na lekcjach Geografii. Tematyka gleb występujących w Polsce i Naszej Gminie zdominowała te lekcje. Przy pomocy artykułów spożywczych i nie tylko naszym uczniom udało się stworzyć w szklanych pojemnikach rędziny, gleby płowe, bielicowe, a nawet górskie i jeszcze inne. Po lekcjach nic się nie zmarnowało bo przykłady gleb wykonane z artykułów spożywczych /płatki lub groszki/ zostały...zjedzone ze smakiem.
red.: K. Wojdylak

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!