ŚWIĘTUJEMY NIEPODLEGŁOŚĆ!
Nasza szkoła, jak co roku, uroczyście obchodziła Święto Niepodległości.
W klasach pojawiły się ciekawe gazetki tematyczne.
W piątek 7 listopada uczniowie przyszli w strojach galowych, często widać było biało – czerwone kotyliony i flagi.
Uroczysty apel dla klas 1 – 8 rozpoczął się akcją Niepodległa do hymnu.
O godzinie 11. 11 cała szkoła pięknie zaśpiewała 4 zwrotki „Mazurka Dąbrowskiego”.
Montaż słowno-muzyczno-taneczny przygotowali uczniowie kl. 5 b.
Piosenki pięknie śpiewały klasy 1 – 3 oraz solistki: Liliana z 5a, Lena z 7 a
i Lena z 8b.
Za pomoc w przygotowaniu tej podniosłej, ale i radosnej uroczystości dziękuję uczniom, którzy pięknie się zaprezentowali. Bardzo dziękuję p. M. Świderskiemu, p. M. Łukajewicz oraz wszystkim Paniom z klas 1-3.
red. A. Zwolińska - Piątek

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!