Logo Zespołu Szkół im. Janusza Korczaka w Szydłowie

ŚWIĘTUJEMY NIEPODLEGŁOŚĆ!

Ocena 0/5

Nasza szkoła, jak co roku, uroczyście obchodziła Święto Niepodległości.

W klasach pojawiły się ciekawe gazetki tematyczne.

W piątek 7 listopada uczniowie przyszli w strojach galowych, często widać było biało – czerwone kotyliony i flagi.

Uroczysty apel dla klas 1 – 8 rozpoczął się akcją Niepodległa do hymnu.

O godzinie 11. 11 cała szkoła pięknie zaśpiewała 4 zwrotki „Mazurka Dąbrowskiego”.

Montaż słowno-muzyczno-taneczny przygotowali uczniowie kl. 5 b.

Piosenki pięknie śpiewały klasy 1 – 3 oraz solistki: Liliana z 5a, Lena z 7 a

i Lena z 8b.

Za pomoc w przygotowaniu tej podniosłej, ale i radosnej uroczystości dziękuję uczniom, którzy pięknie się zaprezentowali. Bardzo dziękuję p. M. Świderskiemu, p. M. Łukajewicz oraz wszystkim Paniom z klas 1-3.          

red. A. Zwolińska - Piątek

 

Galeria zdjęć

0ef8ae7a-7d7c-4b79-9cc4-e726660dc948 03dbf19d-688e-4faa-991c-a56e59b0a62e 45a64eee-b958-4cfe-9e09-ad5c02e4a8c2 89caee76-0430-4c86-8642-a48d497f3747 DSC03977 DSC03978 DSC03979 DSC03980 DSC03981 DSC03982 DSC03983 DSC03984 DSC03985 DSC03986 DSC03987 DSC03988 DSC03989 DSC03990 DSC03991 DSC03992
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności