SUKCES MAGDALENY!
Uczennica klasy szóstej, Magdalena Budner, zajęła wspaniałe drugie miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym pod hasłem: „O zdrowie dbamy – zasady profilaktyki znamy” organizowanym przez Państwową Inspekcję Sanitarną w Pile. Konkurs dotyczył profilaktyki w chorobach nowotworowych. Jeszcze raz gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy plastyczne.
red.: M. Świderski

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!