ORGANIZACJA ZAJĘĆ ŚWIETLICOWYCH KL. VIII - EGZAMIN ÓSMOKLASISTY
11.05.2026 r. (poniedziałek) łącznik
7:30 – 8:30 – zajęcia świetlicowe – M. Płytnik
10:30 – 12:45 – zajęcia świetlicowe - M. Boć-Ochyra
12:45 – 13:05 – odjazdy – M. Boć-Ochyra
12.05.2026 r. (wtorek) łącznik
7:30 – 8:30 – zajęcia świetlicowe – K. Wojdylak
10:30 – 12:45 – zajęcia świetlicowe – K. Wojdylak
12:45 – 13:05 – odjazdy – K. Wojdylak
13.05.2026 r. (środa) s. 11
7:30 – 8:30 – zajęcia świetlicowe – D. Wojtkiewicz
10:00 – 12:45 – zajęcia świetlicowe – M. Płytnik
12:45 – 13:05 – zajęcia świetlicowe – M. Płytnik

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!