„NIE PĘKAJ”
12 lutego odbył się wyjątkowy Karnawał dla edukacji wczesnoszkolnej. Animacje w wykonaniu grupy „Nie Pękaj” Panie wspólnie z nauczycielkami wspaniale zaangażowały dzieci i zachęciły je do wspólnej zabawy pełnej uśmiechu i radości. Animatorki przygotowały wydarzenie z ogromnym sercem. Była fotobudka pełna rekwizytów, fantastyczna muzyka, quizy, konkursy i mnóstwo tańca. Sala wypełniła się kolorami i prawdziwie karnawałową atmosferą.
To było piękne zwieńczenie pracowitego czasu i najlepszy dowód na to, że radość dzieci jest najpiękniejszą nagrodą. Teraz możemy spokojnie rozpocząć ferie, niosąc w sercach jeszcze tę radosną nutę karnawału, która na długo pozostanie w naszej pamięci i będzie nam towarzyszyć w zimowym odpoczynku.
red.: B. Kamińska

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!