NA LODZIE TEŻ MOŻNA ŚWIĘTOWAĆ WALENTYNKI!
Z okazji Walentynek uczniowie klas szóstych wzięli udział w wyjeździe na lodowisko. Celem wydarzenia było nie tylko aktywne spędzenie czasu, ale także integracja uczniów i wspólna zabawa w radosnej, zimowej atmosferze.
Podczas pobytu na lodowisku uczniowie doskonalili swoje umiejętności jazdy na łyżwach. Zarówno osoby, które świetnie radzą sobie na lodzie, jak i te stawiające pierwsze kroki, mogły liczyć na wsparcie kolegów, koleżanek oraz opiekunów. Nie zabrakło śmiechu, pozytywnej energii i sportowej rywalizacji.
Wyjazd był doskonałą okazją do wspólnego świętowania Walentynek w aktywny sposób. Uczniowie wrócili zadowoleni i pełni miłych wspomnień.
red.: A. Andrzejczak, B. Nitek

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!