KLASOWY KONKURS KALIGRAFII
Po raz kolejny w klasie III A zorganizowano Klasowy Konkurs Kaligrafii, który odbył się
13 lutego w związku z przypadającym na 21 lutego Międzynarodowym Dniem Języka Ojczystego, wypadającym w tym roku podczas ferii zimowych. Laureatką została Wiktoria Wiora, wyróżniona za bezbłędne, staranne i wyjątkowo estetyczne pismo w nagrodę otrzymała książkę i dyplom. Pozostali uczniowie zostali docenieni gratulacjami oraz dyplomami za udział w konkursie.
red.: B. Kamińska

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!